Za golfovymi zazitkami

Za golfovými zážitkami!

Stále populárnejším športom sa stáva golf. Pomaly, ale isto sa mu totiž darí zbavovať nálepky „ pre elitu“ a vďaka tomu ho objavuje široká verejnosť. Pretože sa jedná o vonkajšiu aktivitu v prírode, je závislá na počasí. Hlavne studené zimné a nevyspytateľné jesenné počasie prechádzkam po ihrisku zrovna dvakrát nepraje. Nezostáva tak, než sa zariadiť inak.

 

Na počasí nezáleží
Golfu sa nemusíte vzdávať ani v nepriaznivom počasí. Maximálny golfový zážitok vám totiž prinesie golfový simulátor Sport Coach GPS, ktorý bol navrhnutý pre plne realistickú golfovú hru a plnohodnotný golfový tréning. Na modernom prístroji si vyšperkujete vašu techniku. Vhodný je ako pre profesionálov, tak pre všetkých, ktorí sa golfu ešte len začínajú venovať. Vysokorýchlostné kamery zaisťujú najdokonalejšie snímanie golfového pohybu a poskytujú okamžitú spätnú väzbu pre výuku golfu.

Hurá von

Ak ale slniečko svieti, tak môžete vyraziť rovno von na golfové ihrisko. Obstarať si však nezabudnite správne vybavenie. Chýbať vám rozhodne nemôžu golfové palice, ktoré tvoria úplný základ –golfista bez palíc je ako by ani nebol. Preto ich vyberajte s veľkým uvážením, najlepšie je poradiť sa s odborníkom. Ak si palice nechcete kupovať po jednej, potom sú ideálnym riešením kompletné sety, ktoré sú prístupné v pánskej, dámskej i detskej variante, a pre začiatočníkov sú úplne ideálne. Sady potrebných palíc sú prakticky umiestnené v golfovom bagu, takže sa vám budú dobre prenášať a ešte vám do neho vojde i rada ďalších potrebných vecí, bez ktorých sa pri hre nezaobídete. Poskytuje dostatočný úložný priestor s mnoho priehradkami, všetko tak bude prehľadne usporiadané. Pohodlne sem umiestnite nielen golfové loptičky, ale i najrôznejšie golfové príslušenstvo, ktoré vám v mnohom hru zjednodušia a tiež zatraktívnia. Pretože prechádzka po ihrisku nie je žiadna prechádzka ružovou záhradou, obstarajte si pohodlné golfové topanky. Okrem komfortnej chôdze vám zaistia tiež správny postoj a potrebnú stabilitu pri odpale.

Tak, vykročte ústrety golfovým zážitkom!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search